Lewandowski mesterhármasával a Barcelona nyerte a kapushibák meccsét

A Barcelona támadója nem zárkózna el attól, ha utólag kapná meg az elismerést.
2024-04-29 12:09:40

Sallai Roland tizenegyest rontott a Bundesligában - videó

Óriási balszerencséje volt a magyar válogatott focistának.
2024-04-27 18:07:57

Az FA-kupa döntőjébe lőtte a Man. Cityt a Real elleni BL-dráma egyik negatív hőse

A 84. percben tört meg a Chelsea ellenállása a Wembley Stadionban.
2024-04-20 21:08:46

2024-04-20 21:07:01

Gulácsi Péter bravúrja is kellett ahhoz, hogy a Lipcse megerősítse a BL-indulást érő helyét

Willi Orbánék immár hét kör óta veretlenek a Bundesligában.
2024-04-20 18:08:01

Harry Kane még a Bayernt is tönkretette, rajta röhög a világ - mutatjuk a legjobb mémeket

Az angol válogatott támadó soha életében nem nyert semmi, de most már a korábban sikeres bajor sztárcsapat sem.

Simán nyertek Gulácsiék; elmaradt a bajnokavatás a Bundesligában

Vasárnap érhet véget a Bayern München 11 éves sikersorozata.
2024-04-13 18:08:06

2024-04-13 18:06:24

Bajnokok Ligája: Botrányos bírói hiba sújtotta a Bayernt is

Jó eséllyel örökre eltiltják a londoni BL-meccs svéd bíróját. Pedig nem ő, hanem a zseniális Real-City rangadót vezető bíró adott pofont Erling Haalandnak.
2024-04-10 06:07:40

Vadászbaleset Szlovákiában: medve helyett a tanítványát lőtte meg egy vadász

A golyó valószínűleg gellert kapott.
2024-04-08 12:10:21

Botrány a Szuperkupa-döntőn: az edző az első percben lehívta a játékosait a pályáról

A Fenerbahce elnöke korábban azzal fenyegetőzött, hogy csapatát visszalépteti a bajnokságtól.
2024-04-07 22:08:18

Az apja szolgálati fegyverével lőtte fejbe magát egy négyéves kisfiú

Egy éve dolgozott a rendőrségnél a férfi, aki hazavitte a szolgálati fegyverét, amivel a négyéves kisfia játszani kezdett.
2024-04-07 10:11:17

A 90. percben szerzett győztes gólt a magyar válogatott focista

Ez már a szezonbeli negyedik gólja volt.
2024-04-07 08:09:07

Szenzáció: német sztárcsapatba igazolt Dárdai Pál fia

Hosszú távú szerződést kötött a Bundesligában szereplő klubbal.
2024-04-06 16:09:42

Szoboszlai Dominik osztályzatai elképesztő szóródást mutatnak

A sereghajtó legyőzésével élre állt a Liverpool.
2024-04-05 00:07:31

2024-04-05 00:06:16

Saját apja lőtte le a híres énekest

Megtalálták kiadatlan dalait.
2024-04-03 17:10:38

Szalai csapata Sallaiék otthonában szerezte meg első győzelmét a Bundesligában

A Freiburg magyar válogatott támadója végigjátszotta a Mainz elleni mérkőzést.
2020-11-22 18:05:55

Nézze meg a Fradi vezető gólját a Juventus ellen - videó

A 19. percben Myrto Uzuni talált az olasz csapat kapujába.
2020-11-24 21:06:01

Dibusz a Juventus elleni vereségről: Ez egy minitragédia

Alvaro Morata 92. percben szerzett góljával nyert 2-1-re a Juventus a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. A magyar csapat kapusa, Dibusz Dénes azt mondta a meccs után: az, hogy a hosszabbításban kaptak ki, rosszabbul érinti, mintha tíz perccel a vége előtt dőlt volna el a meccs.
2020-11-25 05:06:45

2020-11-25 06:06:27

Messi, Ronaldo és Neymar is ott van az Év legjobbja-díj szűkített listáján

A jól ismert névsor állt össze ismét, de hol van Erling Haaland vagy Zlatan Ibrahimovic neve?
2020-11-25 12:05:54

Maradona egyetlen meccsen lőtte a világ két leghíresebb gólját

Az 1986-os mexikói világbajnokságon az Anglia elleni negyeddöntőben ütött kézzel gólt, majd amit utána tett, arra nincsenek szavak.
2020-11-25 18:06:04

Azt akarta a nyíregyházi kettős gyilkos, hogy kérjen bocsánatot a barátja

A férfi két embert ölt meg, azt mondta, nem szándékosan.
2020-11-26 11:06:31

Mestermű 1986-ból: Diego Maradona zsenialitása 2 percben

2020-11-26 14:06:04

Verstappen veszélyes lehet a Mercedesre a nagyon izgalmasnak ígérkező Bahreini GP-n

A holland pilóta versenytempója valamivel jobbnak tűnt, a Ferrari viszont lassú.
2020-11-28 08:06:01

Elképesztő pénzt érhet a mez, amelyben Maradona a két leghíresebb gólját lőtte

Egy őt ábrázoló foickártya 10 ezer dollárért kelt el, de ez sehol sincs a mezhez képest.
2020-11-28 13:05:55

Gulácsiék és a Bayern győzött, a Dortmund otthon kapott ki a Bundesligában

A Freiburg Sallai Roland nélkül szerzett egy pontot Augsburgban.
2020-11-28 17:05:54

Kiütéses győzelmet aratott a Manchester City a Premier League-ben - videó

Pep Guardiola csapata már a 6. percben elkezdte a gólgyártást, az algériai Riyad Mahrez három találatig jutott.
2020-11-28 18:06:19

Maradona emlékére a tizedik percben megállt a játék a Juventus bajnokiján - videó

Ronaldo távollétében két kapufás gólt hozott Inzaghi és Pirlo csapatainak mérkőzése.
2020-11-28 19:06:16

Hajrában szerzett góllal nyert a Sevilla a kiesőjelölt ellen - videó

A vendégcsapat a győztes találatot a 83. percben szerezte meg.
2020-11-28 21:06:09

Két veretlen csapat van még a Bundesligában, egyik sem a Bayern vagy a Dortmund

Szalai Ádám ezúttal térdsérülés miatt nem léphetett pályára vasárnap a német bajnokságban.
2020-11-29 20:05:59

Az utolsó percben szerezte meg a győzelmet a Puskás Akadémia a Honvéd vendégeként

A kupagyőztes csapat az utolsó helyre került.
2020-11-29 20:06:01

Lewandowski és Neuer sem lesz ott a Bayern München BL-rangadóján

A címvédő már csoportgyőztesként lép pályára Madridban.
2020-11-30 15:06:05

Neuer, Lewandowski és Goretzka sem utazik Madridba

Sérülés miatt Corentin Tolisso sem tart a BL-győztessel a spanyol fővárosba.
2020-11-30 16:06:07

Izgalmas soproni győzelemmel indult a buborékban a női kosárlabda Euroliga

Gáspár Dávid együttese csak az utolsó percben biztosította be a sikert a Bourges ellen.
2020-12-01 19:06:07

Gulácsiék az utolsó percben lőtt góllal győztek a Bajnokok Ligájában

Az RB Leipzig kétszer is vezetett két góllal, végül egy szerencsés lövéssel tudtak nyerni az Istanbul Basaksehir otthonában.
2020-12-02 21:05:53

A hétvégén már pályára léphet a Bundesligában a magyar válogatott csatár

Azt még nem tudja az edzője, hogy képes lehet-e 90 percet végigjátszani.
2020-12-03 16:05:56

Robert Lewandowski az év játékosa a FIFA-nál

A 32 éves lengyel csatár mindent megnyert a Bayern Münchennel, amit megnyerhetett, 47 mérkőzésen 55 gólt rúgott.
2020-12-19 00:49:55

Az ősz meccse jön a Bundesligában, pályán Gulácsiék és a Fradi is

Akit nem nyűgöz le a foci, annak ott a lesz férfi kosárlabda, a női röplabda, a darts-vb és rengeteg téli sport a tévében.
2020-12-19 08:06:10

29 mérkőzés óta nyeretlen a Schalke a Bundesligában

Az edzőváltás sem segített a gelsenkirchenieken, Gulácsi Péterék gólnélküli döntetlent játszottak a Kölnnel.
2020-12-19 17:06:34

Lewandowski a 93. percben lőtte élre a Bayernt a Bundesligában

Hiába vezetett a Leverkusen, a bajorok fordítottak, így átvették a vezetést a német labdarúgó-bajnokságban.
2020-12-19 20:07:30

Lewandowski double at Leverkusen helps Bayern replace them at top

Robert Lewandowski scores twice as Bayern Munich come from behind to beat Bayer Leverkusen and go top of the Bundesliga.
2020-12-19 21:06:43

A flegma arcú Cristiano Ronaldónak tényleg semmi esélye nem volt a Bayern sztárjával szemben

Az év játékosa szavazáson senki, de tényleg senki sem akarta, hogy a Juventus portugál játékosa nyerjen.
2020-12-21 07:07:15

Lewandowski szerint nincs még egy szinten Messivel és Ronaldóval

A lengyel csatár idén mindent megnyert a Bayern München csapatával.
2020-12-22 15:07:49

Lerohanta a PSG-t, bejutott a kézi BL-döntőbe a Barcelona

Csak az első 18 percben volt szoros a meccs, aztán beindult a Barca-henger.
2020-12-28 19:22:24

Mario Balotelli már a 4. percben gólt lőtt új csapatában - videó

A focista nagyon gyorsan lőtt gólt az olasz másodosztályú Monza színeiben.
2020-12-30 18:05:56

Robert Lewandowski alig fér el az ágyában az idén megnyert trófeáitól - fotó

Tudunk egyet, aminek valahogy azért még helyet tudott volna szorítani.
2020-12-31 11:05:59

A Marcánál is Lewandowski volt az év legjobb futballistája

Lionel Messi és Cristiano Ronaldo sem került a legjobb három közé a lapnál.
2021-01-01 22:06:13

Gulácsi Péter lett 2020 legjobb kapusa a Bundesligában

Egyedüli magyarként és egyedüli lipcsei játékosként érte el ezt a sikert.
2021-01-02 08:05:51

Hihetetlen csel után jött a zseniális gól a Bundesligában - videó

Hamar vezetést szerzett a Leverkusen a Bundesligában.
2021-01-02 17:05:51

Price nyerte a darts-vb történelmi elődöntőjét

Ha megnyeri a finálét a walesi, élre állhat a világranglistán is.
2021-01-02 23:05:54

Váratlan rekord és győzelem a Real Madridtól

A fővárosi csapat a Celta Vigo elleni sikerével élre állt a tabellán.
2021-01-03 00:05:54

Suárez 90. percben lőtt góljával nyert az Atlético - videó

Diego Simeone csapata vezeti a La Ligát a Real Madrid előtt.
2021-01-03 19:06:03

90. percben lőtt góllal nyert a listavezető Atlético Madrid

Luis Suárez döntötte el a legvégén az Alavés elleni bajnokit.
2021-01-03 19:06:05

Megvan Szalai Ádám csapatának új vezetőedzője

Csak egy rosszabb csapat van eddig a Bundesligában, mint a magyar válogatott támadót rendre nélkülöző Mainz.
2021-01-04 15:06:51

Matthäus szerint Lewandowski megdöntheti Gerd Müller rekordját

Megdőlhet a közel 50 éve élő, 40 gólos rekord.
2021-01-04 16:06:01

Négyéves, nevelt fia halálát okozta egy fiatal férfi örömében

Az újévet örömtűzzel akarta köszönteni, fejbe lőtte a gyereket.
2021-01-04 19:05:53

Második percben kapott gól okozta a Liverpool vesztét

Jürgen Klopp csapata nem bírt a Southamptonnal.
2021-01-05 00:06:03

Gulácsi megszorongatná a Bayernt, az Eb-n meglepetést okozna a válogatottal

A Leipzig magyar válogatott kapusa az új csapattársáról, Szoboszlai Dominikról is beszélt.
2021-01-05 22:05:53

Különlegesen szép film készült a titokzatos bükki őserdőről

Vasárnapig ingyen látható a varázslatos erdei birodalomba kalauzoló film, amely 50 percben mutatja be mindazt, amiről a fák évtizedek óta suttognak.
2021-01-06 09:05:56

Bedrogozva lőtte fejbe az anyját egy amerikai férfi, majd húgával együtt táncolt a holtteste mellett

Az asszony utolsó szava az volt, hogy szereti a fiát.
2021-01-06 13:05:58

Újra gólt szerzett a Bundesligában Sallai Roland - videó

A Schalke egy év után nyert újra meccset a bajnokságban, megint pályára lehetőséget kapott Szalai Ádám.
2021-01-09 18:06:04

Pazar végjátékkal verte román ellenfelét a Fradi a kézi-BL-ben

A Ferencváros 31-27-re legyőzte a vendég CSM Bucuresti csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában. A magyar csapat teljes kerettel állt ki, a románoktól viszont a szerb Dragana Cvijic, a spanyol Alexandrina Cabral Barbosa, továbbá Bianca Bazaliu, Gabriela Perianu és Denisa Valcan is hiányzott. Remekül kezdtek a hazaiak, támadásban és védekezésben is pontosabbak voltak ellenfelüknél, ezért a vendégeknek a 11. percben időt kellett kérniük, mert 7-3-as hátrányban voltak. A bukarestiek hét percig nem találtak be, ezt követően viszont elkezdték csökkenteni a hátrá...
2021-01-09 19:05:39

A Siófok döntetlennel kezdte a csoportkört a kézi El-ben

Tomori az utolsó percben egyenlített, utána pedig még Szikorának kellett ziccert védenie.
2021-01-09 20:05:51

Haaland két gólt lőtt Gulácsi Péternek - videó

A Leipzig megelőzhette volna a Bayernt és a Bundesliga élére állhatott volna egy győzelemmel.
2021-01-09 21:06:06

Megóvta a meccsét a Fradi hokicsapata, újra kell játszani a Vasas elleni bajnokit

A Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) helyt adott a Ferencváros óvásának, ezért újra kell játszani a december 30-án rendezett Opten Vasas HC-FTC-Telekom Erste Liga-mérkőzést. A Fradi játékvezetői műhiba miatt óvta meg a meccsét, mert az utolsó előtti percben Mitch Versteeg lövésébe Justin Hodgman ért bele a levegőben, majd a kipattanót a hálóba passzolta. Az eset után az alapvonali játékvezető gólt ítélt, a videoelemzés után mégis elvették az FTC egyenlítő gólját. Az MJSZ versenyirodája úgy döntött a vizsgálata végén, hogy a játékvezetők olyan döntést hoztak, amelyet aszabályzatok szerint nem l...
2021-01-10 10:06:24

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   ingyenhirdetes   •   multiapro   •   a33jhgproka1   •   apro hirdetesek   •   pepper x   •   aproka1   •   a33proka1   •   rozsa sandor   •   haszn   •   travis kelce   •   m   •   N   •   pro   •   elmar wepper   •   K   •   f   •   tes   •   Magyarország   •   jazz   •   fhgperapro   •   H   •   P   •   németállás   •   aza   •   mag   •   b   •   R   •   ftp   •   sadasdhirek   •   sz   •   perapro   •   J   •   Leverkusen   •   fluminense   •   bogdan adam   •   térkép   •   apropiaza   •   eb   •   vacsoracsata   •   G   •   olcs   •   ingyen   •   L   •   szótár   •   apróhirdetés   •   netapro   •   youtube   •   suhgfhgperapro   •   budapest

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   lewandowski a 93 percben lotte elre a bayernt a bundesligaban   •   nevelt fiahoz ment hozza az influenszer mar akkor kavartak amikor a no meg az apaval elt 2   •   felrelepnel ne csak a lebukas veszelye miatt ne tedd   •   verekedes foton ketten tamadtak a helyi orvosra a testepito doki allasaba fajhat hogy megvedte magat es visszautott 2   •   nyissa meg a bongeszos instagramot jott bele egy latvanyos valtozas   •   van aki tenyleg sirkovet emelt az internet explorernek   •   keressen ra a marsjarora a google ben jopofa dolgot fog latni   •   smink tippek egy smink analfabetatol   •   kilepett a partbol a parbeszed orszagyulesi kepviseloje   •   natural gas rides the roller coaster as policy ideas fly   •   europai bizottsag a magyar kormany kudarcot vall a sajat koltsegvetesevel   •   eltunt a kacsacsoru emlosok fele veszelyeztetette kell nyilvanitani a fajt   •   video ilyen a xiaomi autogyara ahol 700 robot dolgozik emberek helyett   •   bizonyitva   •   navalnijrol es a hackerekrol is beszelt biden amikor eloszor hivta fel elnokkent putyint 2   •   peldaertekunek szant tengeri rezervatumot hoztak letre elefantcsontpart partjainal   •   humanitarius katasztrofa fenyegeti ukrajnat a telen futes aram es meleg viz nelkul maradhatnak az emberek 2   •   tragedia gazolt a vonat rakosligetnel 150 ember all a helyszinen   •   dutch dominate latvia in front of 5000 fans   •   masfel millio forintos eletmudijjal ismertek el nyolc tanart 2   •   finnorszagban az elmult 50 ev legsulyosabb erdotuze pusztit torokorszagban mar tobb halalos aldozata van a bozottuzeknek   •   nem tunik olyan jo mokanak megan fox es machine gun kelly drogos elmenye   •   apĬť˻nzĬť˻gyiÄ   •   egy eve ilyenkor egy titkos diplomaciai tavirat a koronavirus magyarorszagi terjedeserol irt   •   nehany egyszeru beallitas utan sokkal tovabb birja majd az akku az iphone jaban   •   hihetetlen de igaz a nok tobbet koltenek karacsonyi ajandekra mint a ferfiak 2   •   marco rossi elott tiszteleg az angliai diadal utan domotor csaba az allamtitkar profin pengeti a gitar hurjait video 2   •   csucson a brazil marhahusexport de mi lesz az esoerdokkel amazoniaban   •   szemetdombba valtozott ejjel a bulinegyed kaotikus allapotok az utcakon meg sem lehetett mozdulni fotok   •   9521unionallselect68 ,68,68,68,68,68,68,6 8,68,68,68,68,68,68, 68,concat0x717a7a787 1,0x4b634d6171504c49 7372,0x71716a7a71,68 ,68,68,68,68,68,68   •   sudan fighting student engineer electrocuted fixing power in darfur clinic   •   ittasan vitte a halalba a baratjat a piliscsabai tragedia okozoja most megszolalt a hos buszsofor aki elkapta a cserbenhagyot   •   szaaclvaacdaajavaata   •   dunai hajobaleset pere faarccal hallgatja a birot a viking kapitanya   •   bujik izgatott es aludni is tud ime moflin a legaranyosabb robotallat 2   •   csiffarygabriellamin   •   pihent a gitar dolgozott a furesz es a kalapacs   •   tobb ezren indultak hogolyocsataba angliaban dacara a korlatozo intezkedeseknek   •   kiakadtak a kommentelok miutan alec baldwin posztban meltatta az osszes gyereket kiveve ireland baldwint   •   az afganisztani vilagoroksegi helyszineket felti az unesco 2   •   onnek feltunt ot ev alatt 18 ezer uzlet szunt meg magyarorszagon 3   •   jake paul v ben askren youtube star wins with knockout inside two minutes   •   4669   •   oriasi rohamot vertek vissza az oroszok   •   11 millio euro pihent egy sparos zacskoban a ferrariban kiderult kikre csapott le a nav a luxuspalotaban 2   •   hiaba az aremelkedes ugy vakacioznak a magyarok mintha nem lenne holnap   •   vernyomast is mernek majd az amazfit okosorak   •   hatmilliardot kap a vitezy david vezette kozlekedesi muzeum   •   varatlan helyrol kapott pofont a pecsi polgarmester 2   •   leonardo dicaprio magahoz ragadta a mikrofont es rappelni kezdett a szuletesnapi gigapartijan