Tényleg itt tartunk? Epilepsziás rohamot kapott ez a férfi, segítség helyett kirabolták - vérlázító videó

Epilepsziás rohamot kapott egy 21 éves férfi, miközben a pozsonyi Nagyszombati vámnál lévõ aluljáróban gyalogolt. Egy járókelõ pedig ahelyett, hogy segített volna rajta, ellopta a mobiltelefonját.
2024-05-24 18:06:28

2024-05-24 18:06:11

2024-05-24 18:05:58

Rohamot kapott az aluljáróban, majd megmutatkozott az emberek legrosszabb oldala - videó

A lépcsõn sétált lefelé, amikor epilepsziás rohamot kapott.
2024-05-24 17:09:21

Lisztes góllal búcsúzott, a Fradi esélyt sem adott az Újpestnek

A Fradi sorozatban a 16. Újpest elleni derbijét nyerte meg.
2024-05-19 23:07:12

Újabb két katonát vesztett Izrael Rafah mellett

Két halálos áldozata volt izraeli oldalon a szombati napnak: az egyaránt húszéves katonák Rafahtól keletre, egy pokolgép felrobbanásakor vesztették életüket. Az incidensben három másik katona súlyosan megsebesült. A háború kezdete óta az izraeli hadsereg, az IDF 630 katonája esett el, közülük 282 a Gázai övezetben. The post Újabb két katonát vesztett Izrael Rafah mellett first appeared on 24.hu.
2024-05-19 14:07:28

Két gólt lõtt a magyar válogatott focista, a 94. percben jött a dráma Messiék meccsén

Elõször fordult elõ, hogy Lionel Messi nem hozott össze gólt, vagy gólpasszt.
2024-05-19 09:08:00

Hírszerzési jelentés: többet vesztett Oroszország néhány gépnél a krími légicsapás következtében

Az Egyesült Királyság védelmi minisztériuma szombaton ismét elkészítette az orosz-ukrán háborúval foglalkozó szokásos napi jelentését, melyben ezúttal a Belbek légibázist érõ ukrán rakétacsapás következményeirõl értekeztek.
2024-05-18 14:08:08

Imre Bence gyõztes góllal búcsúzott a Fraditól

2024-05-15 20:07:26

Szoboszlai Dominik csere volt, hatalmas potyagólt kapott a világbajnok

Hiába vezetett két góllal is a Liverpool, nem tudott nyerni Jürgen Klopp csapata.
2024-05-14 00:06:56

Orbán Viktor pert vesztett az Indexszel szemben

Orbán több magyar sajtótermék ellen indított pert, mert azok szemléztek egy interjút a SPAR magyarországi vezetõjével. A miniszterelnököt egy, Kötter Tamás megafonos influenszerhez és Tuzson Bence igazságügyi miniszterhez köthetõ ügyvédi iroda képviseli.
2024-05-13 16:11:06

2024-05-13 16:10:46

2024-05-13 16:10:04

Õrjöngve káromkodott és üvöltözött a templomból épp kijövõ emberekkel Magyar Péter - videó

Tombolt, dührohamot kapott, fenyegetõzött a baloldali figura.
2024-05-11 11:08:15

Zavart vigyorgással menekül Karácsony Gergely, amikor a külföldrõl kapott kampánypénzérõl kérdezi az Origó - videó

Gyurcsányné próbál segíteni a dadogó fõpolgármesternek, utána lökdösni kezdik a riportert. Valóban szürreális jelenetek.
2024-05-08 22:07:57

Bohócgólra bõdületes bomba volt a válasz, megint kikapott a Mezõkövesd az NB I-ben - videó

A borsodi csapat igyekezett tisztességgel lejátszani a meccset, és legalább annyit elmondhat, hogy nem kapott ki.
2024-05-04 15:08:00

Újra gólt szerzett a Bundesligában Sallai Roland - videó

A Schalke egy év után nyert újra meccset a bajnokságban, megint pályára lehetõséget kapott Szalai Ádám.
2021-01-09 18:06:04

Sallai Roland a 120 percben lõtt góllal juttatta elõdöntõbe csapatát a Német Kupában - videó

A magyar válogatott támadó csereként lett nyerõember.
2022-03-03 00:09:41

A Real Madrid csatára két góllal tért vissza Frankfurtba - videó

A Schalke 04 újra megkezdte a vereségek gyûjtögetését.
2021-01-17 21:05:51

Ezzel a bombagóllal szerzett vezetést a Fradi a Hamrun otthonában - videó

Már a harmadik percben betalált a magyar bajnok új igazolása.
2023-08-10 21:45:22

Már biztosan lesz magyar gyõztese a Német Kupának

Lipcse ? Az RB Leipzigben futballozó légiósaink örülhettek a Német Kupa magyaros elõdöntõje után. A Gulácsi Péterrel, Willi Orbánnal és a 62. percben lecserélt Szoboszlai Dominikkal felálló lipcseiek hazai pályán 2-1-re gyõzték le az Union Berlint, amelyben Schäfer András a 64.-ben lépett pályára. A mérkõzést Emil Forsberg döntötte el a 92. percben, érdekesség, hogy tavaly szintén a svéd játékos lõtte fináléba a csapatot 120. percben szerzett góllal.
2022-04-21 17:07:04

2022-04-21 17:09:45

Anglia-Olaszország: 1-1 a rendes játékidõben, jön a hosszabbítás - Eb-döntõ élõben

Vasárnap este kilenc órakor kezdõdött az Olaszország?Anglia mérkõzés az Európa-bajnoki döntõ. Az angolok már a második percben megszerezték a vezetést, az olaszok támadásai a második félidõben váltak igazán veszélyesekké. A 67. percben szögletbõl szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák ellen, ez az eredmény maradt a rendes játékidõ végéig.
2021-07-11 23:06:07

Megszakadt Xabi Alonso csapatának elképesztõ sorozata

A Schalke egy 100. percben lõtt 11-essel aratott drámai gyõzelmet.
2023-05-05 23:09:11

Még egy negyedosztályú csapat is több Bundesliga-csapat ellen nyert ebben a szezonban, mint a Schalke

Nehéz eldönteni, hogy a Rot-Weiss Essen kupamenetelése vagy a Schalke bajnoki szereplése a nagyobb meglepetés.
2021-02-05 21:05:52

Sallai csapata a kiesõjelölt kiütésével lépett egyet a BL-indulás felé

A Schalke zsinórban ötödször maradt alul a Freiburggal szemben.
2023-04-23 18:09:23

Két másodperccel a vége elõtt csak a szerencse mentette meg a Fradit

A Ferencváros 37-36-ra nyert a Budaörs otthonában a nõi kézilabda NB I szerdai játéknapján. A zöld-fehérek hullámzó játékkal, de összességében magabiztosan uralták a mérkõzést, egészen az utolsó húsz percig. A 38. percben még kilenc góllal vezetett a Fradi, amelyben aztán hat maradt az 52. percre. A hazai csapat új erõre kapott, míg az FTC érthetetlenül összeesett. A Fradi honlapja így foglalta össze a hajrát: Az elöl elszórt labdákat nagyon megbüntette a Budaörs
2023-11-08 22:06:51

Kleinheisler László góllal zárta a horvát bajnoki szezont - videó

Gyurcsó Ádám kezdõként 62 perc játéklehetõséget kapott az eszéki csapatban.
2021-05-22 21:06:20

Kleinheisler góllal járult hozzá az Eszék sikeréhez

A 33. percben állította be a végeredményt.
2021-12-12 20:06:36

Nem hibázott a Napoli és a Lazio

Gennaro Gattuso csapata a 90. percben szerzett góllal nyert az Udinese otthonában.
2021-01-10 18:07:03

2021-01-10 18:07:07

Drámai fordítás, a 93. percben lett meg Gulácsiék gyõzelme

A Mönchengladbach a 19. percre két góllal vezetett Lipcsében.
2021-02-27 21:08:35

2021-02-27 21:09:04

2021-02-28 09:07:29

Tizenegyespárbaj után Olaszország az Európa-bajnok - Eb-döntõ élõben

Vasárnap este kilenc órakor kezdõdött az Olaszország?Anglia mérkõzés az Európa-bajnoki döntõ. Az angolok már a második percben megszerezték a vezetést, az olaszok támadásai a második félidõben váltak igazán veszélyesekké. A 67. percben szögletbõl szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák ellen, ez az eredmény maradt a rendes játékidõ végéig, és a hosszabbításban sem sikerült egyik félnek sem változtatni rajta. A büntetõpárbajt az olaszok 3-2-re nyerték, így az angolok nem tudtak nyerni a Wembley-ben.
2021-07-12 00:06:17

Anglia és Ukrajna továbbjutásával lett teljes a legjobb nyolc mezõnye az Eb-n

Anglia 75 perc mezõnybeli harc után bedarálta Németországot, Ukrajna pedig a 121. percben lõtt góllal gyõzte le Svédországot.
2021-06-30 00:06:24

2021-06-30 00:06:25

Javult a magyar válogatott játéka, legyõztük Andorrát

A 18. percben már két góllal vezettünk a Puskás Arénában, a vendégek a hajrában szépítettek.
2021-09-08 23:05:52

2021-09-08 23:06:24

Izzadva hasított a Ferencváros: 1-0-ra legyõzte a Honvédot

A címvédõ Ferencváros a 92. percben lõtt góllal legyõzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának nyitómérkõzésén, szombaton.
2021-12-18 18:06:14

2021-12-18 18:06:17

93. percben kapott góllal vesztett a Schalke - videó

A gelsenkircheni csapat továbbra is utolsó a Bundesligában.
2021-01-20 21:05:53

Ezért állították ki már a 13. percben a magyar válogatott focistát - videó

A középpályás nem sok idõt töltött a pályán, a csapata ki is kapott.
2023-04-24 11:10:38

Szögletbõl kapott gólt az olasz válogatott kapus

A Real Madridból igazolt támadó góllal mutatkozott be a Fiorentina csapatában.
2022-08-15 00:14:39

Tovább szenved Messi nélkül a Barcelona, majdnem megint kikapott - videó

Csak a 90. percben lõtt góllal mentett pontot hazai pályán a Granada ellen.
2021-09-21 00:06:06

4 év börtönt kapott a korábbi futballista, amiért megrendezte a saját halálát

A Schalke korábbi focistáját biztosítási csalás miatt ítélték el.
2021-11-18 13:14:07

A bíró a 92. percben belefújt a Milan szabályos góljába - videó

A kiesõjelölt Spezia végül egy 96. percben lõtt góllal nyert Milánóban.
2022-01-17 21:15:18

Lewandowski megdöntötte Gerd Müller 40 gólos Bundesliga-rekordját - videó

A Hertha és a Lipcse is kikapott a Bundesliga utolsó fordulójában. A Schalke mellett a Werder Bremen a másik kiesõ.
2021-05-22 19:06:25

Az Atlético Madrid a 93. percben adta a Realnak az ezüstérmet

A királyi gárdában Courtois büntetõt védett, Benzema góllal búcsúzott.
2023-06-04 22:08:54

2023-06-05 02:09:34

Alisson Becker két piros lapot is kapott

Quito ? Elképesztõ futballmérkõzést játszott egymással Brazília és Ecuador válogatottja a dél-amerikai világbajnoki-selejtezõn (1-1). A találkozó elsõsorban nem a szép játékról, mint inkább a durvaságról szólt. Az angol Tottenham védõje, Emerson Royal már az elsõ percben sárga lapot kapott, majd a huszadikban a másodikat, így kiállították, míg az ecuadoriaknál Alexander Dominguez mehetett zuhanyozni már a 15. percben.
2022-01-28 21:05:43

2022-01-29 00:06:48

97. percben lõtt góllal mentett pontot a francia bajnok a nyitó fordulóban

Burak Yilmaz szemtelen és szerencsés gólja egy pontot ért a Lille-nek.
2021-08-08 20:06:10

A Juventus sztárja énekelve ünnepelte a Schalke történelmi gyõzelmét - videó

Az amerikai középpályás nagyon örült neki, hogy megszakadt a harminc meccsbõl álló nyeretlenségi sorozat.
2021-01-10 15:06:13

Horrorsérülést szenvedett a focista, még az ellenfél is elsírta magát - videó

A Newcastle United a 95. percben szerzett góllal tudott nyerni.
2022-04-17 19:15:08

2022-04-17 19:15:10

Schäferék a 97. percben szerzett góllal maradtak az élen

A magyar válogatott focista továbbra is kirobbanthatatlan a Bundesliga meglepetéscsapatából.
2022-10-30 18:16:13

Az Atlético Madrid 99. percben lõtt góllal verte meg az újoncot

Az Espanyol lett az elsõ csapat, amelynek az Atlético 300 gólt lõtt a La Ligában.
2021-09-12 17:06:31

A Diósgyõr nem tudta hazai pályán legyõzni az utolsó elõtti Kozármislenyt

A Haladás az utolsó percben rúgott góllal gyõzte le a Dorogot.
2022-10-30 18:16:53

Gulácsi bravúrja és Willi Orbán nagyszerû gólja is kellett az RB Leipzig gyõzelméhez - videó

A lipcseiek a bajnokságban utolsó helyen álló Schalke otthonában gyõztek. Szalai Ádám ismét kezdõ volt a Mainzban.
2021-02-06 18:05:58

Tíz hónapja képtelen bajnokit nyerni a Schalke 04

Utoljára még idén januárban sikerült nekik ez a bravúr.
2020-11-28 21:06:09

Horrorsérülések az MTK focicsapatánál: légmell, borda- és bokatörés

Bár az MTK szombaton egy, az utolsó percben lõtt góllal 1-0-ra nyert a Mezõkövesd ellen, két komoly sérülés miatt Nagy Zsomborra és Marko Perkovicra jó ideig nem számíthat a csapat szakma stábja. Mindkét játékost le kellett cserélni, akikre hosszabb pihenõ vár.
2021-09-27 08:05:43

2021-09-27 08:05:45

Drámai csatában, utolsó másodpercben lõtt góllal csikarta ki a gyõzelmet a Liverpool

A bíró csak öt percet hosszabbított, de a 98. percben még engedélyezett egy szögletet.
2022-09-01 00:12:32

2022-09-01 02:08:20

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   ingyenhirdetes   •   aproka1   •   apro hirdetesek   •   a33jhgproka1   •   fluminense   •   Magyarország   •   a33proka1   •   advertise   •   Leverkusen   •   ftp   •   m   •   tes   •   pro   •   R   •   N   •   apróhirdetés   •   mag   •   K   •   németállás   •   L   •   jazz   •   haszn   •   b   •   youtube   •   sz   •   H   •   sadasdhirek   •   f   •   apropiaza   •   G   •   J   •   P   •   fhgperapro   •   perapro   •   aza   •   eb   •   suhgfhgperapro   •   ingatlan   •   budapest   •   térkép   •   szótár   •   olcs   •   vacsoracsata   •   facebook   •   ingyen   •   pepper x   •   rozsa sandor   •   ors

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   kim kardashian says shell love kanye west for life in birthday post 2   •   watney   •   hatoserossegufoldren   •   bige laszlo szerint alaptalanok az ot ert ujabb vadak   •   saja   •   pkeroldal   •   lehallgatoberendezes t talaltak a kormanyules helyszinen egy eleg regi targyat   •   apcuafmfluspojlbahre fwebhostingrevieworg   •   gyilkossaggal vadoljak az ujonc futballistat   •   szinpadon derulnek ki uj reszletek jon snow multjarol   •   a ferjet is szoptatja egy haromgyermekes anyuka ettol kozelebb erzem magam hozza   •   diák munka.   •   a klimacsucson sokszor olyan megallapodasok szuletnek amikrol jobb ha nem is tudunk   •   ot golyoval vegeztek ki egy nemet drogbarot barcelonaban   •   nyomkovetovel jogositvany nelkul probalta lerazni a rendoroket   •   RChJBXcPoptioncombca   •   iran to enrich uranium up to 20 percent as soon as possible   •   marozsanfabianatlend   •   pihenni   •   igy vesznek vegso bucsut galambos erzsitol a farkasreti temetoben galeria   •   bõvítsük   •   elindult a putyini uton az eu legujabb tagjeloltje elszabadult a kaosz az utcakon   •   szazezret ajanlott az orvosnak egy apa hogy a 13 eves lanya iskolai hianyzasait igazolja nagyon rafaztak a vesztegetesi kiserletre   •   nyakunkon a koronavirus szupervaltozata minden eddiginel veszelyesebb lehet az uj varians   •   szepsegindex.phpopti   •   bangladesh densely populated dhaka gets first metro line   •   scholz and marcos jr discuss military ties between berlin and manila   •   odessza orosz varos amely egy kicsiket zsido 10 meredek mondat putyin negy oras beszedebol 2   •   floods submerge homes in nigeria at least 80 dead   •   MERCEDESA180HIBAKÓDT   •   elkoltozik az o utcabol az europai rendorakademia mar az uj epulet is megvan   •   megneztektenyleglete   •   vagy buli vagy sporolas kinaban sajatos modszerrel fogjak vissza a kiadasokat   •   megszolalt karsai peter a testvere allapotarol   •   visszatert a wnba be a magyar sztarkosaras   •   felismerhetetlen friss fotoin a miert eppen alaszka sztarja   •   tomegverekedes tort ki egy strandon 40 ember kapott ossze 2   •   Bandog)ANDMAKE_SET(4   •   egy rendort is meg akarta olni az ujpesti ferfi aki meggyilkolta a szuleit   •   karacsony gergely ot evvel novelne a varhato elettartamot budapesten   •   ukrajna jelenleg nem gondolkozik tuzszunetben   •   tobb mint masfel tonnanyi vilaghaborus robbanotest kerult elo egy piliscsabai haznal   •   keleti vendegek pasztormadarak a del alfoldi pusztakon   •   nem mindennapi sas kerult szem ele   •   ferjhez ment millie bobby brown   •   teljesen lemaradhat a chipszektor egykori kiralya   •   watch as judge reads out verdict in chauvin trial   •   egy uj tanulmany szerint a tejmentes etrend a sziv es errendszerre is jo hatassal van 2   •   ugy tunik semmi nem lesz magyarorszag legdragabb autopalyajabol   •   tovabb elhetunk ha a parunkkal alkoholizalunk