A magyar válogatott támadó újabb góllal írta tovább a klubrekordot

Már a 61. találatát jegyezte az együttes színeiben.
2024-06-02 10:18:23

2024-06-02 10:15:50

Gazdag gólt lõtt, Sallói gólpasszt adott, mégsem örülhettek az MLS-ben játszó magyarok - videó

Gazdagék vérgõzös meccsen játszottak döntetlen, míg a Sporting Kansas City szinte képtelen már meccset nyerni.
2024-06-02 09:08:04

Fantasztikus sikerrel kezdte az Európa-bajnokságot a magyar válogatott

Trencsényi János csapata fontos három pontot szerzett a lengyelek ellen.
2024-06-01 23:06:54

Elfoglalta németországi szálláshelyét a magyar válogatott Eb-riválisa

Úgy tervezik, hogy július közepéig maradnak, de ehhez Marco Rossi csapatának is lesz egy-két szava.
2024-06-01 14:09:14

Maradona családja szerint ellopták a focista Aranylabdáját

Ráadásul most el is árvereznék a legendák által övezett díjat.
2024-05-31 22:08:49

Végleg fehérvári lett a Marco Rossi szerint legtöbbet fejlõdõ magyar focista

A Puskás Akadémiától végleg megszerzett válogatott kerettag kapus az elõzõ idényben robbant be a köztudatba.
2024-05-31 16:09:14

Elképesztõ hûségrõl tettek tanúságot az Eb-selejtezõk alatt a magyar focidrukkerek

Nem hiába épült meg a Puskás Aréna, hiszen minden mérkõzésen közel telt ház volt a meccseken.
2024-05-31 12:10:34

Vizsgálja az MLSZ, hogyan nyert pont 42 góllal az U14-es csapat, amikor épp ennyi kellett a bajnoki címhez

A Kerekegyháza 43-1-re nyert a bajnokság utolsó meccsén, így gólarányával éppen felülmúlta a párhuzamosan futó meccsen 1-0-ra nyerõ Miklósi GYFE-t.
2024-05-30 23:07:44

2024-05-30 23:07:38

8 percet beszélhetnek a jelöltek

A közmédia már korábban nyilvánosságra hozta a jelölti vita szabályait, amelynek talán a legfontosabb része, hogy egy listavezetõ a vita alatt összesen 8 percet beszélhet, 5 hozzászólás formájában. A megszólalási sorrend megegyezik azzal, amilyen sorrendben a listák a választólapon szerepelnek. A listát állító szervezetek delegáltjai elsõ körben 1 percben bemutatkoznak, majd a 3 témakörben, témakörönként 2 2-2 percben fejtik ki a véleményüket, és utolsó körben pedig 1 percben reagálnak az elõttük elhangzottakra. Elsõ vitatéma: az Európai Unió védelme és biztonsága, mely az Eurobarometer kutatá...
2024-05-30 20:07:06

Lesújtó jelentés jött Ukrajnáról, ez is a háború miatt van

A szegénységben élõ ukránok száma 2020 óta 1,8 millióval nõtt, a lakosság mintegy 29%-a sorolható ebbe a kategóriába a Világbank friss jelentése szerint.
2024-05-30 20:06:54

Fantasztikus formában várják a magyar válogatott focistái a nyári Európa-bajnokságot - képek

Marco Rossi együttese hétfõ óta Telkiben készül a németországi Európa-bajnokságra, ahol Svájc ellen lép pályára elõször.
2024-05-30 16:09:31

Nézzük a jó oldalát: nem egy végletekig kizsigerelt Szoboszlai Dominik érkezik az Eb-re

2024-05-30 11:08:22

Kilenc gól egy vb-meccsen: öt évvel ezelõtt ismerte meg az egész világ Erling Haaland nevét

Az akkor 18 éves támadó és a norvég válogatott is történelmet írt az U20-as világbajnokságon.
2024-05-30 10:12:23

Dublinban több új taktikai elem is visszaköszönhet a válogatott játékában

A biliárdozásnak és a dartsnak is komoly szerepe lehet egy esetleges Eb-bravúrban!
2024-05-30 10:09:25

Szerencsés sorsolást kapott a magyar férfi kéziválogatott a világbajnokságra

Chema Rodríguez is elégedett a csoportbeosztással.
2024-05-30 09:08:49

Németh András újabb gólt lõtt a Genkben - videó

Az U21-es válogatott focista a belga csapat minden nyári felkészülési meccsén betalált.
2022-07-10 01:06:47

2022-07-10 04:08:18

Kleinheisler gyõztes gólt lõtt a Konferencia-ligában - videó

Ezzel jutott tovább az Eszék.
2021-07-30 00:06:14

Sallai volt a Freiburg hõse: gólt lõtt és gólpasszt adott a magyar válogatott focista

A magyar válogatott támadó lõtte a Freiburg történetének ezredik gólját a Bundesligában.
2023-04-16 18:08:27

Lenyûgözõ gólt lõtt sarokkal a PSV ellen a holland válogatott focista - videó

Az Alkmaar csapatkapitánya két gólt szerzett a rangadón.
2021-01-13 22:05:51

Csodagólt lõtt Hollandiában a magyar válogatott focista - videó

A Benfica által csábított Kerkez Milos a saját térfelérõl megindulva lõtt gólt.
2023-04-16 21:08:54

2023-04-16 22:08:43

Két magyar válogatott focista is gólt lõtt a horvát futballrangadón

Kleinheisler László és Lovrencsics Gergõ góljával 1-1-es döntetlennel zárult a mérkõzés.
2021-10-03 22:06:20

Hatalmas gólt lõtt a magyar válogatott focista a szlovák bajnokságban ? videó

Elsõ találatát szerezte Schäfer András a dunaszerdahelyi csapatban.
2021-08-02 00:06:13

Kleinheisler László hatalmas gólt lõtt a horvát bajnokságban - videó

A magyar válogatott középpályás több mint egy év után lõtt ismét gólt a horvát élvonalban.
2021-02-06 20:05:54

Megdöbbentõ, mennyire lazán lõtte be a 91. percben a tizenegyest ? videó

Egy percen belül lõtt két gólt a hosszabbításban a focista, és tette mindezt elképesztõ nyugodtsággal.
2021-10-20 10:08:01

Gyõztes gólt lõtt a magyar válogatott focista - videó

Holendernek ez volt az első gólja a Partizan Beograd csapatában.
2020-11-21 18:06:53

A 90. percben szerzett gyõztes gólt a magyar válogatott focista

Ez már a szezonbeli negyedik gólja volt.
2024-04-07 08:09:07

Megint gólt lõtt a magyar válogatott focista az MLS-ben - videó

Gazdag Dániel szenzációs formában van.
2024-03-30 22:07:49

Szoboszlai Dominik: Nagyon örülök, hogy a góljaimat a szurkolók elõtt ünnepelhettem meg

Az RB Leipzig magyar válogatott középpályása két nagyszerû gólt lõtt a második Bundesliga-meccsén.
2021-08-21 09:06:15

Fontos gólt lõtt a magyar válogatott focista Angliában

Callum Styles megszerezte az elsõ gólját az idei szezonban.
2022-08-27 20:11:15

Szenzációs gólt lõtt a magyar válogatott focista az MLS-ben - videó

Sallói góllal, csapata viszont vereséggel kezdte a szezont.
2022-02-28 00:19:54

Sallói parádés gólt lõtt és kiosztott egy gólpasszt is az amerikai bajnokságban - videó

Már öt gólnál jár ebben a szezonban a magyar válogatott focista.
2022-08-07 10:11:41

Fantasztikus formában van a magyar válogatott focista, megint gólt lõtt az MLS-ben - videó

Gazdag Dániel végigjátszotta csapata mérkõzését.
2023-05-28 09:12:05

Gyõzött a Puskás Akadémia Zalaegerszegen

A felcsúti csapat megtartotta az elõnyét, és a 92. percben még egy gólt is lõtt a vihar miatt vasárnap félbeszakított meccsen.
2021-08-18 18:06:36

Bombagólt lõtt a magyar válogatott focista a horvát bajnokságban - videó

Kleinheisler 16 méterrõl, kapásból lõtt a Lokomotiva Zagreb kapujába.
2021-03-19 21:07:10

Kiállították Gazdag Dániel csapatának segítõjét, miközben egy sérült játékost ápolt - videó

A magyar válogatott focista együttese drámai meccsen, egy 96. percben szerzett góllal nyert.
2022-06-27 09:23:34

A magyar válogatott focista gólt lõtt az MLS-ben - videó

A középpályás találata is kellett ahhoz, hogy a csapata pontot szerezzen Los Angelesben.
2022-05-08 09:13:58

Sallai Roland fontos gólt lõtt az angol sztárcsapat ellen az Európa-ligában - videó

A második félidõ elején talált a kapuba a magyar válogatott focista.
2023-10-05 20:57:10

Hiába lõtt gyönyörû gólt a magyar válogatott focista Angliában, kiesett a csapata - videó

Csereként beállva is csapata legjobbja lett a középpályás.
2022-04-23 10:15:46

Nagyszerû gólt lõtt a holland válogatott focista - videó

A mexikói csapata hat gólig jutott a legutóbbi bajnokin.
2021-03-04 14:08:23

A magyar kézilabda-válogatott számára kedvezõ eredmény született a portugál-brazil meccsen

A Szegeden játszó Miguel Martins Soares két gólt lõtt.
2023-01-18 18:14:56

A Fradi elleni gólt szerzõ focista most egy meccsen kétszer csavart gólt szögletbõl

A szerb Luka Adzics korábban a Fradi elleni Konferencia-liga-meccsen is megcsillogtatta képességeit.
2024-03-12 19:09:03

A magyar focista gyönyörû gólt sarkazott a Dortmund ellen - videó

Novothny Soma szépségdíjas gólt lõtt a Bundesliga egyik legjobb csapata ellen.
2021-07-17 20:06:26

A végén jött a dráma, a Juventus várja az élrõl az új idõszámítást

Moise Keantõl két gólt vettek el, a 97. percben, a 30. lövés viszont már meghozta a sikert.
2023-10-28 23:06:07

2023-10-28 23:07:53

Fantasztikus gólt lõtt az MLS-ben a magyar válogatott focista - videó

Gazdag Dániel két gólpasszt adott, mégsem lehetett boldog az õrült meccs végén.
2023-03-19 10:09:55

A brazil sztár gólját másolta a magyar válogatott focista - videó

Gyurcsó Ádám csodálatos gólt lõtt csapata bajnoki meccsén.
2022-10-31 01:19:09

2022-10-31 05:10:13

Hat gólt lõtt a Fehérvár, a címvédõ Újpest is továbbjutott a kupában

A székesfehérvári csapatban bemutatkozó Csoboth Kevin két gólt lõtt és két gólpasszt adott.
2021-09-18 21:06:30

Zseniális passzok elõzték meg a japán focista csodás gólját - videó

Bármelyik európai topcsapat megirigyelte volna a végletekig kijátszott akció után szerzett nagyszerû gólt.
2021-07-17 23:06:06

Messi 130. alkalommal lõtt egy meccsen két gólt a Barcelona játékosaként

A csapatkapitány az 502. élvonalbeli meccsén a 454. és a 455. bajnoki gólját szerezte.
2021-01-10 11:05:50

A portugál focista hihetetlen rabonás gólt lõtt a Benfica ellen - videó

A meccset ugyan elvesztette a csapata, de ezt a gólt még az unokáinak is mutogatni fogja.
2021-03-21 21:07:09

Az Atlético Madrid 99. percben lõtt góllal verte meg az újoncot

Az Espanyol lett az elsõ csapat, amelynek az Atlético 300 gólt lõtt a La Ligában.
2021-09-12 17:06:31

Hat gólt lõtt az Atalanta, a Sassuolo történelmi gyõzelmet aratott

Gasperini irányításával a beramói csapat negyedszer rúgott legalább hat gólt idegenbeli meccsen.
2022-01-09 19:07:31

Sallói Dániel gólt lõtt, nyert a Sporting Kansas City - videó

A magyar focista szerezte csapata elsõ gólját.
2021-05-17 08:06:16

Nagy Ádám: Ez egy csoda volt

A magyar válogatott középpályása gyönyörû gólt lõtt Montenegro ellen.
2023-11-19 18:08:42

A saját tizenhatosától lõtt szenzációs gólt a focikapus - videó

Pontot szerzett a csapatának az utánpótlás-válogatott focista.
2024-04-01 16:08:15

Gólt lõtt a fiatal magyar focista a holland élvonalban - videó

A Puskás Akadémiától kölcsönben szereplõ Kiss Tamás az elsõ gólját szerezte Hollandiában.
2021-09-11 21:06:23

Meghalt Roger Hunt, a Liverpool legendás focistája

492 meccsen 285 gólt lõtt az FC Liverpoollal.
2021-09-28 16:07:34

2021-09-28 16:07:47

A BL-ben gólt lõtt az Internek: 41-szeres válogatott sztárfocistát igazolhat a Fradi

A 26 éves támadó az õsszel hat meccsen szerepelt a legrangosabb európai kupasorozatban.
2022-05-12 12:19:59

Vége Dzsudzsák búcsúmeccsének: 2-1-re gyõztek a magyarok a görögök ellen

Vasárnap este 109. alkalommal öltötte magára a magyar válogatott mezt Dzsudzsák Balázs. A Görögország elleni felkészülési mérkõzés a jelenleg a Debrecen csapatában játszó labdarúgó búcsúmérkõzése. A magyar válogatott a 15. percben megszerezte a vezetést, a görögök a 81. percben egyenlítettek. Kalmár Zsolt a 93. percben szabadrúgásból volt eredményes.
2022-11-21 07:23:39

Sallói Dániel fontos gólt lõtt az amerikai focibajnokságban

A magyar játékos a szezonban a kilencedik meccsén már negyedszer volt eredményes.
2021-06-13 10:06:22

Gyõztes gólt lõtt a magyar focista a holland bajnokságban - videó

A 18 éves balhátvéd lassan a magyar válogatottba is meghívót kaphat Marco Rossitól.
2022-08-14 21:17:58

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   slash   •   ors   •   dubaj   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   elmar wepper   •   talpra magyarok   •   ingyenhirdetes   •   pain hustlers   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   marina city   •   f1 mexico   •   pepper x   •   al ain   •   natcon   •   stat   •   akgggarmi   •   superapro   •   haarp   •   aaa   •   mobile   •   kek pelikan   •   netapro   •   omegle   •   dior   •   reacher   •   bableves   •   danka   •   invincible   •   komarom   •   firmcenter   •   ingatlan   •   botswana   •   fdvjgwy   •   energiaital   •   budapest   •   oraallitas   •   a33jhgproka1   •   tornanadaska   •   vsquare   •   ingyen   •   bogdan adam   •   travis kelce   •   eiffel   •   térkép

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   fany   •   szijjarto a bidennek uzengetesrol en ezt nem ertekelnem tul   •   szíj   •   liszt berlioz maraton lesz februarban a mupaban   •   szijjarto peter szerint nem lesz ujra covid karanten   •   putin personally approved arrest of wsj reporter   •   gyaszol varga mihaly fajdalmas hirt osztott meg kozossegi oldalan   •   a fizikusok meg tudjak magyarazni az egeszen hihetetlen szabadrugasgolokat is video   •   megint 10 kilometeres a dugo az m0 son a harosi duna hidnal es meg jo par napig igy lesz   •   szerdan megint dragul a gazolaj a kutakon   •   miert fogadta el a jobbik tamogatasat kalman olga valaszol   •   magyarorszag szerbia es eszak macedonia osszefog a bolgar gazpiaci lepes ellen   •   valoban kulonlegesnek szamit orban viktor fizetese ennyit keresnek az europai kormanyfok 2   •   mira rozsdamentes kertibutorok 20   •   extra adoval buntetik a nehez autokat a franciak   •   bejárónõ   •   darien gap the forgotten migrant crisis at panama colombia border   •   modositottak az olaszok az oltasi kampanyon elonyben reszesitik a 80 ev felettieket   •   sose mondanank meg hogy bruce willist rejti ez a halloweeni jelmez   •   megvan hogy ki szaguldozott a robert karoly koruton   •   durva szajkarateba torkollott egy taxis es egy biciklis nezetelterese budapesten 3   •   penteki friss hirek forgalom idojaras reggeli pakk 28   •   egy ocska szar elemezte magyar petert bencsik andras   •   bejÁr   •   mar hokameras dronnal keresik az amokfuto medvet liptoszentmikloson   •   dontott a birosag bortonbuntetesre iteltek a korrupcioval megvadolt egykori francia allamfot   •   pilotakent megbuktak kesobb orokre beirtak magukat az f1 tortenetebe 2   •   finnish astrophotographer spends 12 years creating a milky way mosaic   •   zivatar eros szel es meleg varhato   •   bucsuzoul meg kemenyen odaszurt csapattarsainak a chelsea bl gyoztes legendaja   •   Hajdúvid   •   korloy   •   ez a kispapir volt marcius sztarja a magyar tozsden   •   gyasz elhunyt nagy janos   •   joe biden egy hateves kislany fulet dicsergette video   •   muller cecilia a harmadik hullam elkezdodott   •   ebben az orszagban a legjobb nyugdijasnak lenni magyarorszag egyelore a nyomaba sem ert   •   rossz hirt hozott szel bernadett paks2 hiveinek   •   brendon   •   colombia to cut diplomatic ties with israel over gaza war   •   tenyleg nincs orokelet meghalt a vilag idosebb ferfija   •   szabadsagharcot hirdetett ungar peter kemenyen fellepne az eu vezetesevel szemben   •   belenez a fulebe egy uj app es 93 os pontossaggal megmondja ha baj van   •   agardi szilvia 2020 a latoknak is a befele eles eve volt   •   exclusive colombias ecopetrol exploring participation in offshore wind auction   •   margot robbie es ryan gosling nagyon jot tesznek egy film franchise janak 2   •   australia debates seizure of insta famous magpie   •   the biebers klippremier uj szerepben tunik fel puskas peti testvere   •   erdemes az egboltot kemlelni nem mindennapi dologgal talalkozhatunk 2   •   vulkanokbol johetett az elet jele a venuszon